15 Kasım 2010 Pazartesi

SARAR'DAN 300TL ALIŞVERİŞ YAPAN HERKESE 100TL PARAPUAN

Sarar 2010 2011 Sonbahar Kış Koleksiyonu’nda cesur kadınlardan ve şehirli erkeklerden ilham alıyor. Sarar’ın yeni koleksiyonu hayatın her anında başroldeki yerini alan moda tutkunlarına sesleniyor.

Sarar Kadın Koleksiyonu, cazibesinin farkında olan ve şehrin ruhunu içinde taşıyan kadınlar için 70’li yıllara yeni bir yorum getiriyor. Sade kombinasyonlar, iddialı detaylarla hareket kazanıyor. Tarçın, bej ve camel tonları sonbahar esintilerine karışırken, kırmızı ve gece mavisi soğuk kış günlerini ısıtıyor. Stil sahibi Sarar Kadını bu kış kaşmir pantolonlar, süet ceketler ve poplin gömleklerden vazgeçmiyor. İddialı flanel takımlar, ayrıcalığın simgesi olan ipek, saten ve şifon detaylarla dans ediyor. Diz üstü çizmeler, feminen ruhlara en estetik yorumu katıyor.

Sert rüzgarlara aldırmayan şehirli Sarar Erkeği ise yeni sezonu bordonun sıcak dokunuşlarıyla ısıtıyor. Haki ve camel tonları doğanın realist duruşunu taşırken, ekose gömlekler koleksiyona renk katıyor. Kadife ve kaşmir gibi kumaşlarla soğuk günleri unutturan yeni koleksiyon, vazgeçilmez deri ceketlerle maskulen stilin altını çiziyor.

Üstelik 2010 2011 Sonbahar Kış Koleksiyonu’ndan Sarar Kart ile tek seferde 300 TL’lik alışveriş yapan herkes, 100 TL değerinde Paropuan kazanıyor. Stil tutkunları 22 Kasım’a kadar devam edecek olan bu kampanya ile yeni sezon alışverişlerini yaparken kazanıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder